Live

Arbenita e nis ditën me këtë video të Feros

16:40 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Fero dhe Arbenita janë ndër ciftet më të komentuara të momentit.

Dyshja nuk hezitojnë të postojnë fotografi dhe video të ndryshme së bashku.

Sot Arbenita postoi në llogarinë e saj një video të Feros. Aty reperi shihet duke pikturuar Arbenitën.

“Tu e pikturu grun. Mirmengjesi”, shkruan Arbenita në video.

Shpërndaje në

U Kopjua