Live

Arbenitës i mungon Fero

11:10 / 03 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Arbenita dhe Fero janë ndër ciftet më të komentuara të showbizit.

Cifti kalojnë shumë kohë së bashku. Por angazhimet e tyre bënjë që ata të jetojnë lidhjen në distancë.

E këtë duket se nuk e ka përballuar Arbenita kësaj radhe. Modelja ka postuar në instagram një foto ku shprehet se i mungon i dashuri.

Më mungon si e cmendur thotë Arbenita përmes një fotoje të përbashkët me Feron.

Shpërndaje në

U Kopjua