Live

Bëhet i gjallë Flori Mumajesi

09:52 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Flori Mumajesin jemi mësuar ta shohim gjithmonë aktiv. Qoftë duke publikuar këngë të reja por edhe në rrjete sociale.

Mirëpo dicka ndodhi dhe Flori u zhduk nga faqja e dheut. Këngëtari nuk ka postuar në instagram që nga 8 prilli, dhe nuk ka marrë pjesë në asnjë nga koncertet verore.

Megjithatë pas kaq shumë kohësh shkëputje, këngëtari është bërë i gjallë dhe kjo është vënë re nëpërmjet një pëlqimi që i ka bërë fotos së fundit të Xherdan Shaqirit.

Kjo  bëri që fansat e këngëtarit të entuziazmohen dhe të rrisin pritjet për ndonjë project të ri muzikorë.

Shpërndaje në

U Kopjua