Live

Blero na i tregon ftesat e dasmës

12:06 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona do të martohen në shtatorin e këtij viti.

Së fundmi Afrona ka treguar për përgatitjet e fundit që është duke bërë para dasmës, duke na njoftuar se ka blerë unazën e marteses përmes instagramit.

Edhe Blero ka shfrytëzuar instagramin për të na treguar ftesat e dasmës, të cilat duken mjaft të vecanta.

Dasma do të mbahet me 21 shtator.

Shpërndaje në

U Kopjua