Live

Butrint Imeri tregon a është në lidhje

21:29 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Butrint Imeri është këngëtar që pëlqehet shumë. E sidomos nga gjinia femërore.

Këngëtari kohëve të fundit u spekulua shumë se është në lidhje me moderatoren Kiara Tito.

Dyshimet edhe më  shumë i shtoi prezenca e moderatores në klipin e fundit të këngës “Hajt Hajt”

Mirë Butrinti u përkujdes ti  jepte fund spekulimeve.

Ai për Prive u shpreh se është beqar dhe i fokusuar në karrierë.

Shpërndaje në

U Kopjua