Live

Camila Cabello dhe Shawn Mendes të pandashëm

20:26 / 30 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Dyshja sapo ka pak kohe qe ka publikuar këngën e përbashkët, “Senorita”.  Ata shfaqen shumë sensual në klipin e këngës. Kjo ndikoi që të qarkullojnë spekulime për një lidhje të mundshme.

Por tani sic duket cifti nuk fshihen më. Ata kanë shpeshtuar daljet e tyre në publiK.

Camila dhe Shawn u panë duke u puthur në  Miami, teksa po shijojnë pushimet e tyre.

Shpërndaje në

U Kopjua