Live

Çmimi marramendës në hotelin ku po qëndron Luana

20:51 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Luana Vjollca ëhstë ndër moderatoret më tërheqëse të televizionit shqiptar.

Ajo gjithashtu njihet edhe si këngëtare, e që kohëve të fundit më shumë i është përkushtuar këtij profesioni.

Megjithatë Luana duket se ka vendosur të pushojë pak nga angazhimet.

Ajo po përkujdeset të sjellë fotografi nga Monte Carlo ku po qëndron. Në njërën prej fotove ajo ka etiketuar hotelin dhe mediat kanë qenë të menjëhershmë në reagim. Duke zbuluar kështu shumën marramendëse që paguhet vetëm për një natë qëndrimi. Një natë qëndrimi në hotelin “Hôtel de Paris Monte-Carlo” sipas “kosova.live” kushton hiç më pak se 710 dollarë.

Shpërndaje në

U Kopjua