Live

Dafina Zeqiri dhe Elinel lansojnë këngën e re “Interes”

09:46 / 25 Janar 2024

Nga Kosova Live

Dafina Zeqiri ka lansuar projektin e saj të ri.

“Interes” quhet kënga e cila vije në bashkëpunim me Elinel.

Kënga është publikuar kësaj radhe pa videklip ndërsa ka marrë 12 mijë klikime pas 7 orësh nga publikimi.

Shpërndaje në

U Kopjua