Live

Dafina Zeqiri ngreh temperaturat në bikini

21:45 / 26 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Eshtë ndër këngëtaret më të suksesshme të skenës. Dafina Zeqiri si zakonisht di sit ë tërheqë vemendjen.

Kohëve të fundit artistja është mjaft aktive në instagram dhe po poston imazhe të ndryshme.

Ajo po qëndron në Sarandë dhe që aty na solli një fotografi që vë në pah linjat e saj trupore.

Në bikine të zeza Dafina duket shumë “ e nxehtë”.

Ndryshe Dafina ka prerë edhe flokët komplet duke habitur fansat më këtë vendim.

Kënga e saj e fundit mbetet “Lule” në bashkëpunim me Lumi B, ndërsa shumë shpejt do të publikojë këngë të re.

Shpërndaje në

U Kopjua