Live

Dalin pamje ku Taylor Swift shihet e dehur

14:11 / 12 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Zakonisht këngëtarja Taylor Swift mundohet të mbajë një imazh pozitiv në media.

Andaj kur së fundmi u publikuan pamje të këngëtares në një gjendje të shfrenuar, ishte pak zor të besohet se është ajo.

Së fundmi, 29-vjeçarja ka marrë plot 10 nominime për ceremoninë e ardhshme të MTV Video Music Awards.

Këngëtarja kishte mbledhur shoqërinë në një bar dhe ka festuar si e çmendur me ta.

Shpërndaje në

U Kopjua