Live

E pyesin se a do të martohej me një mashkull të varfër? Ja si përgjigjet Greta Koçi

11:43 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Greta Koci është mjaft aktive në rrjetin social instagram.

Ajo shpesh poston fotografi të ndryshme, por kësaj radhe, u dha mundësinë fansave ti bëjnë pyetje.

Një nga pyetjet që ra në sy ishte: Nëse ajo do të martohej me dikë të varfër?

Këngëtarja nuk hezitoi ti përgjigjet duke e quajtur fillimisht pyetjen si gjysmake.

Këngëtarja sqaroi se sipas saj mashkulli ideal është një shok i jetës, besnik dhe disa nga kriteret që kërkon janë arsimimi dhe mençuria.

Duke përllogaritur të gjitha këto, Greta i drejtohet në fund fansit me pyetjen se a mundet që një njeri me këto vyrtyte të mos ketë mundësinë e mbijetesës?

Shpërndaje në

U Kopjua