Live

Emily Ratajkowski pozon me nënsqetulla të pa depiluara

13:09 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Modelja Emily Ratajkowski ka pozuar së fundmi për revistën “Harper’s Bazaar”.

Modelja ka folur kryesisht rreth fuqizimit të femrës dhe projekteve të saj, si dhe ka pozuar në një set fotografik për revistën.

Njërën nga fotografitë ku Emily shihet me nënsqetulla të pa depiluara e ndau në instagram, me mbishkrimin:

“Jepni grave mundësinë që të jenë ato që dëshirojnë dhe sa më të drejta të jenë. Unë shkrova një ese për Harper’s Bazaar për rëndësinë e të drejtës së grave për të zgjedhur (si vishet ajo, çfarë poston, nëse vendos të rruhet apo jo) pa marrë parasysh se çfarë ndikimesh kanë formuar mënyrën e paraqitjes së saj. Bëni gjërat tuaja zonja, çfarëdo që të jetë”.

Por fansat nuk e pritën mirë këtë fotografi. Ata e kritikuan si të ekzagjeruar dhe vetëm për vëmendje

Shpërndaje në

U Kopjua