Live

Enca Haxhia di si të marrë vëmendje.

19:27 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja përkujdeset që të jetë aktive në rrjete sociale,zakonisht me imazhe provokuese.

As kësaj radhe Enca nuk zhgënjeu.

E veshur me bikine të zeza dhe duke lëpirë akullore Enca ka ngacmuar imagjinatën e fansave.

Ndryshe këngëtarja sapo ka publikuar këngën “Jelaous” dhe ku shfaqet shumë e nxehtë edhe në videoklip.

Shpërndaje në

U Kopjua