Live

Enca krahason veten me Dan Bilzerian

11:33 / 25 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Enca ka sjell këngën e saj më të re” Jelaous”. Si zakonisht ajo vjen shumë provokative.

Videoklipi përmban skena të nxehta të këngëtares me vajza të tjera në bikine.

Nuk mungojnë lëvizjet provokuese. Video morri shumë kritika, për zhveshje dhe lëvizje të tepruara.

Por sic duket Encës nuk i bën përshtypje aspak.

Ajo hodhi një fotografi të re në instagram ku krahason veten me “mbretin e rrjeteve sociale” Dan Bilzerian.

Dan Bilzerian kush? Shkruan Enca pranë fotos e cila morri pëlqime të shumta në instagram.

Shpërndaje në

U Kopjua