Live

Fero ofendon S4MM- in midis Tetovës

12:38 / 02 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Lufta e Feros dhe S4MM-it po vazhdon akoma. Artistët shpesh lëshojnë deklarata kundër njëri tjetrit e madje shahen edhe nëpër këngë.

E një provokim i radhës erdhi nga Fero. Reperi performoi në Tetovë që është edhe vendlindja e S4MM-it, dhe nuk ngurroi të provokonte.

Gjatë performancës së djeshme Fero filloi ta ofendonte S4MMIn para publikut tetovar duke e quajtur artistin ‘klysh’.

Pritet të shihet nëse reperi tetovar do ti përgjigjet këtij provokimi.

View this post on Instagram

Midis Rethit Live 😜

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Shpërndaje në

U Kopjua