Live

Georgina e Ronaldos sërish shtatëzënë?

10:38 / 30 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Para një viti Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo u bën me një vajzë Alana Martina.

Futbollisti u bë baba për herë të katërt.

Dje cifti ishin së bashku, në ngjarjen e revistës Marca e cila ndau një cmim për Ronaldon.

Ata dukeshin shumë të lumtur së bashku. Por ajo që ra në sy ishtë barku i rrumbullakosur i Georginas. Mediat kanë vënë re se ajo ka shtuar në peshë dhe menjëherë kanë nisur spekulimet.

Cifti qëndronin të buzëqeshur pranë njëri tjetrit, por akoma nuk ka ndonjë konfirmim për shtatëzaninë.


Shpërndaje në

U Kopjua