Live

Gjiko na tregon komunikimin e embel me Zerin

15:38 / 24 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Gjiko na tregon komunikimin e embel me Zerin

Reperi shumë i dashur për publikun Gjiko ka tashmë 6 muaj që është bërë baba.

Ai dhe prezentuesja e njohur Elita Rudi u bënë prindër të një djali, të cilin  e quajtën Zëri.

Gjiko dhe Elita publikojnë shpesh imazhe të djalit të tyre ku dhe duken shumë të lumtur.

Përkundër angazhimeve të shumta verore, reperi prap po gjen kohe për djalin e tij.

Ai së fundmi ka publikuar në instastory një video duke biseduar me djalin.

Gjiko e pyet djalin se përse e ka emrin Zëri, ndërkohë që ai nis edhe gërricet duke treguar zërin e tij.

“Në dy po kuptohemi domethënë”, ka shkruar reperi pranë videos së ëmbël të djalit

Shpërndaje në

U Kopjua