Live

GOLD AG dhe Meda po thonë “Përqafom”

15:38 / 18 Shtator 2023

Nga Kosova Live

Reperi Gold Ag dhe këngëtari Meda kanë bashkuar forcat për një këngë të re.

Siç paralajmëroi reperi me anë të një postimi në ‘Facebook’ kënga titullohet “Përqafom”.

Ky projekt do të publikohet me 20 shtator në ora 20:00.

Shpërndaje në

U Kopjua