Live

I dashuri i ri i Duas, kokë e këmbë i dashuruar, bën gjestin e papritur

14:30 / 19 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Dua Lipa për momentin ndodhet në majat e suksesit. Këngëtarja nga Kosova po shijon famën në praninë e të dashurit të ri Anwar Hadid.

Ata shfaqen kudo së bashku. Anwar i cili është edhe vëllai i super modeleve, Gigi dhe Bella Hadid, duket se ka rënë kokë e këmbë për Duan.

Ai së fundmi u shfaq në instagramin e këngëtares duke shkruar në bluzën e tij shkronjën D, që i referohet  emrit të Duas. Ky gjest si duket i ka pëlqyer këngëtares pasi që ajo e ndau me ndjekësit e saj në instastory.

Nuk ka shumë kohë që Dua u nda nga i dashuri i saj i shumë viteve , kuzhinieri Isac Carew.

Cifti I ri po shfaqen kudo së bashku dhe janë duke e shiijuar në maksimum prezencën e njëri tjetrit.

Të mos harrojmë qe Anwar është 20 vjecar, ndërsa Dua 23 vjec.

Shpërndaje në

U Kopjua