Live

Ilda Bejleri zbulon me kë po i kalon pushimet

10:41 / 07 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Moderatorja Ilda Bejleri, ka ditë që është duke pushuar në Greqi.

Ajo ka sjellë shumë fotografi, dhe nuk ka hezituar t’i ndajë me ndjekësit në instagram.

Fotoja e fundit që Ilda ndau në instagram tregonte dy prindërit e saj.

Dashuritë e mia shkruante Ilda mbi foton ku shihen prindërit e saj në pishinë. Kështu Ilda tregoi se po pushon me prindërit e saj duke shuar zërat për ndonjë mashkull misterioz, që mund të jetë duke  e shoqëruar  moderatoren e njohur.

Shpërndaje në

U Kopjua