Live

Ja si dukeshin prindërit e Dua Lipës në vitet 90’

18:16 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka postuar një fotografi interesante në instastory.

Në fotografi shihen prindërit e Duas kur kanë qenë të ri.

Babai i Duas Dukagjini mund të vërëhet më flokë të gjata, pasi në atë kohë ai edhe ishte roker.

Ndërsa nëna duket shumë e bukur dhe natyrale. Cifti kane qenë duke pozuar pranë plazhit.

Këtë fotografi fillimisht e postoi babai i Dua’s dhe më pas ajo e shpërndau

Shpërndaje në

U Kopjua