Live

Jonida Vokshi tregon sa fëmijë i dëshiron në të ardhmen

18:06 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Tashmë nuk është fshehtësi se aktorja Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë në lidhje.

Kjo u konfirmua nga vet aktorja së fundmi. Ajo madje edhe shpeshtoi paraqitjet në publik me të dashurin.

Tashmë cifti po planifikojnë edhe martesën.

E pyetur nga “Prive” se sa fëmijë dëshiron që të ketë në të ardhmen, Vokshi u përgjigj se do të donte shumë të tillë.

 “Unë i dua shumë fëmijët, shumë. Kështu që sa më shumë, aq më mirë. Nuk është se kam një numër për të thënë. Ne i themi në Tiranë: Sa të ketë shkruajtur Zoti!”- u shpreh Jonida

Shpërndaje në

U Kopjua