Live

Kejvina me super foto nga pushime

20:17 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Kejvina poston vazhdimisht ne Instagram foto nga më të ndryshmet

Pothuajse në të gjitha fotot në këtë periudhë të verës ajo shfaqet me bikini nga më të ndryshmet duke treguar linjat e saj trupore

Dhe dje ajo ka bërë edhe postimin më të fundit në bikine.

‘Ju kërkoj falje që postoj kaq shumë’

Por pastaj e shoqëron edhe me një hashtag #sorrynotreallysorry.

Shpërndaje në

U Kopjua