Live

Kejvina provokon me xhinset e grisura tek vithet

19:39 / 21 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Kejvina Kthella shpesh di si të marrë  vëmendjen e njerëzve.

Modelja atraktive sjell fotografi të shumta duke theksuar format e saj trupore.

Së fundmi Kejvina postoi në instagram një fotografi ku zbulon vithet më shumë se cduhet.

Ajo ka të veshura një palë xhinse super të shkurtra që i lënë pak vend imagjinatës. Kejvina mori komente të shumta ngacmuese për këtë foto mjaft tërheqëse.

Kujtojmë se Kejvina u bë e famshme në emisionin e Ermal Mamaqit, “Xing Me Ermalin”.Ajo aty ishte si velinë dhe filloi të njihej nga publiku shqiptar.

Shpërndaje në

U Kopjua