Live

Kim Kardashian bombë e vërtetë në këtë foto

16:59 / 20 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Kim Kardashian e ka në gjak të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo sapo ka lansuar linjën e re të kozmetikës. Por kjo nuk ishte e vetmja arsye që bukuroshja u bë kryetemë.

Ajo postoi një fotografi me bikine të zeza duke theksuar format e saj mahnitëse trupore.

Fotoja e postuar në instagram ishte një rikujtim i pushimeve në Kosta Rikë.

Ndryshe 38 vjecarja tashmë nënë e 4 fëmijëve, nuk po ndalet me aktivitete dhe projekte.

Përvec bizneseve dhe angazhimeve në Shoun“Keeping Up With The Kardashians” ajo është duke studiuar për tu bërë avokate, transmeton Kosova.live

Shpërndaje në

U Kopjua