Live

Kjo është përgjigjja e Teutës kur pyetet nëse do shkojë në dasmën e Bleros

10:10 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Teuta dhe Blero bënë bujë me ndarjen e tyre. Ata mbuluan të gjitha mediat e shpesh bëhen kryetemë edhe sot.

Teuta vecse ka krijuar një jetë të re me Adonisin partnerin e saj me të cilin ka edhe një vajzë tjetër.

Ndërsa Blero po martohet së shpejti me modelen Afrona Dika


E ftuar në “Kosovë Shoë”, Teuta Krasniqi, ka treguar se a do të marrë pjesë në dasmën e Bleros me Afrona Dikën.

Kur moderatori i emisionit i thotë se “Blero na ka pru ftesën”, Teuta ia kthen “Ishalla veç kaloni mirë”.

Shpërndaje në

U Kopjua