Live

Kjo këngëtare e jona pozon nudo, pjesët intime i mbulon me duar

14:49 / 19 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja shqiptare Ingrit Gjoni ka vendosur të na befasojë, por kësaj radhe jo me ndonjë project muzikor.

Ajo ka postuar së funmdi në instagram fotografi shumë provokuese. E veshur me një xhaketë dhe komplet nudo, Ingriti pozoi para kamerës.

Fotografia u pëlqye mjaft nga fansat e saj.

Ndryshe këngëtarja është nënë e një djali. Ajo ka kohë të gjatë që nuk ka sjell ndonjë project muzikor, por pritet që ta bëj së shpejti.

Shpërndaje në

U Kopjua