Live

Kylie Jenner pozon nudo për ditëlindje

10:27 / 12 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Kylie Jenner ka festuar ditë lindjen e 22-të . Ylli i familjes Kardashian ka mbledhur familjen e saj në  një  jaht luksoz pë r të  festuar.

Pas shumë  dhuratave  që  Kylie ka marrë , ajo vendosi të  bë j një  dhuratë  për fansat e saj. Bukuroshja me rastin e ditëlindjes ka promovuar edhe një linjë të re të kozmetikës.

Dhe për këtë  Kylie ka pozuar e zhveshur, ku dhe duket super atraktive. Kylie ndodhet me familjen në  brigjet italiane, teksa po vazhdon festimet pë r ditë lindje.

Shpërndaje në

U Kopjua