Live

Lady Gaga me të dashur të ri, nuk është Bradley Cooper

10:53 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Muaj më parë këngëtarja Lady Gaga u nda nga i fejuari  Christian Carino.

Më pas u përfol se këngëtarja ishte shkak që Irina Shayk dhe Bradley Cooper u ndanë.

Por sic duket kjo nuk është aspak e vërtetë. Kjo pasi Lady Gaga duket se ka të dashur të ri.

Ditën e diel ajo është fotografuar duke u puthur në një bar afër plazhit puthur me inxhinierin e kastit të saj.

Më pare inxhinieri  ka qenë i martuar me aktoren Autumn Guzzard.

Shpërndaje në

U Kopjua