Live

Leonardo DiCaprio skena të nxehta me të dashurën 22 vjecare

17:25 / 10 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij, Camilia Morrone, po shijojnë pushimet e tyre në një jaht luksoz në Positano të Italisë.

Aktori ka një vit e gjysëm që është i lidhur me 22 vjecaren.

Ata u fotografuan teksa shiheshin se nuk i mbanin dot duart larg njëri tjetrit brenda një vaske.

Duke marrë pushimin e merituar pas premierës “Once Upon a Time in Hollywood”, Leo u pa i relaksuar në krahët e partneres.

Shpërndaje në

U Kopjua