Live

Leonora Jakupi tregon se është e dashuruar

12:08 / 20 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun. Ajo është  pjesë e skenës muzikore që shumë vite.

Por ajo që na bën kurioz gjatë gjithë kohës është jeta e saj private. Kengetarja e ka ruajtur këtë pjesë të jetës me shume gjelozi, dhe vazhdon ta ruaj.

Por së fundmi ajo e ka pranuar se është e dashuruar “që moti” ndërsa ka folur edhe për planet e saj për martesë. “Nuk e di por për momentin nuk kam plane dasme. Dasmat asnjëherë s’më kanë pëlqyer se je në qendër të vëmendjes. Çifti s’kënaqet, ata që vijnë në dasëm kënaqen më shumë, ndoshta s’bëj dasmë fare”, u shpreh këngëtarja

Shpërndaje në

U Kopjua