Live

Liberta Spahiu merr propozim për martesë

10:05 / 04 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Liberta Spahiu është ndër moderatoret më tërheqëse shqiptare. Moderatorja sapo ka përfunduar sezonin e emisionit të saj “Prive” dhe ka nisur pushimet në Mykonos të Greqisë.

 Liberta është gjithashtu aktive në isntagram. Ajo dje komunikoi me fansa përmes pyetjeve në instagram.

Një nga pyetjet ishte propozim martese, ndërsa moderatorja i dha përgjigje të prerë.

“Më vjen marre me të propozuar martesë e ti me më thënë jo. Je femra e ëndrrave të mia”, ishin fjalët e fansit gjersa përgjigja e saj, tingëllonte kështu, “Femra e ëndrrave nuk ekziston. Kështu që mëshoj X kësaj pune.

Shpërndaje në

U Kopjua