Live

Lorena Haliti: “Kurrë nuk do të martohem”

10:22 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Amerikë, Lorena Haliti ka thënë se kurrë nuk do të martohet.

Këtë deklaratë modelja e tha nëpërmjet rrjetit social instagram.

E pyetur nga fansat : A do të martoheshe me një shqiptar?

“Nuk ka lidhje se kurrë nuk do të martohem”, u përgjigj modelja.

Nuk dihet nëse këtë e ka thënë në formë shakaje, apo ndoshta martesa vërtetë nuk bën pjesë në planet e saj.

Modelja me prejardhje nga Mitrovica së fundmi ishte pjesë e klipit “Rio Rio” të reperit Ledri Vula.

Shpërndaje në

U Kopjua