Live

Luana përrallore në setin e ri fotografik

15:28 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të dashura shqiptare. Ajo shquhet për pamjen e saj atraktive.

Moderatorja sapo ka përfunduar pushimet në Monte Karlo, nga ku edhe ka ndarë shumë fotografi me fansa.

Por sic duket nuk kanë mjaftuar vetëm fotografitë  nga pushimet. Luana ka vendosur të realizojë një set të ri fotografik. Këngëtarja dhe prezentuesja duket super tërheqëse, sikur ka dalë nga ndonjë përrallë, në setin e realizuar.

Shpërndaje në

U Kopjua