Live

Luana Vjollca po shijon pushimet me helikopter privat

09:54 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Para pak ditësh Luana Vjollca ndau disa foto me ndjekësit nga Monte Carlo ku ishte duke kaluar pushimet. Ndërsa sic duket moderatorja tashmë ka lëvizur drejt Channes.

Luana publikoi video duke udhëtuar me helikopter dhe për këtë motra e saj Marina nuk u nda shumë e kënaqur.

Kjo e fundit i komentoi disa fytyra të inatosura në foto. Ndërsa Luana e ka ftuar motreën duke i thënë: Hajdeee

Shpërndaje në

U Kopjua