Live

Melinda Ademi zjarr në të kuqe

13:46 / 22 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Melinda Ademi është ndër top emrat e skenës shqiptare.

Reperja hyri fuqishëm në skenë dhe tashmë pothuajse të gjitha këngët e saj janë hite.

Përvec muzikës Melinda shpesh di të jetë në qendër të vëmendjes edhe me poza atraktive.

Ajo i’a doli të bie në sy edhe kësaj radhe. E veshur me të kuqe Melinda duket “zjarr”.

Këngëtarja mundohet që vazhdisht të sjellë projekte të reja. Në këtë mënyrë duke ndjekur hap pas hapi edhe rivalet e saj muzikore si Tayna e Rina.

“Pika Pika” mbetet kënga e fundit e reperes, e cila rezultoi shumë e suksesshme.

Shpërndaje në

U Kopjua