Live

Melinda nuk paraqitet në skenë, për shkak të rrahjes së publikut

12:08 / 24 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Reperja Melinda Ademi ishte planifikuar që mbrëmë të këndontë në Viti.

Ajo nuk mundi të realizonte performancën e saj pasi që në klub kishte patur rrahje massive.

Këngëtarja u kërkoi falje fansave si dhe u përkujdes të dërgojë mesazh.

“Për fansat e mi në STUBËLL. Më falni që s’kam mundur të dalë në skenë për shkak të rrahjes masive, sepse në klub nuk ka pasur asnjë sigurim. Mbrojeni mirë rininë. Thuajini jo dhunës”, ka shkruar Melinda në InstaStory.

Ndryshe Melinda po vazhdon me sukses të mbajë koncerte dhe po gezon famën e fituar.

Shpërndaje në

U Kopjua