Live

Miley Cyrus dhuron 25 mijë dollar për fondacionin ‘Sunny Hill’

12:38 / 02 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Sot në konferencën e festivalit  ‘Sunny Hill’ u dhanë më shumë detaje sa i përket performancave por edhe donacioneve.

Babai i Dua Lipas, rokeri Dukagjin Lipa njoftoi se janë mbledhur 50 mijë euro më shumë se vitin e kaluar.

Ndërsa Dua Lipa njoftoi që Miley Cyrus njëherish dhe performuese në këtë festival sot ka ndarë 25 mijë dollarë për fondacionin ‘Sunny Hill’.

Festivali nis sot në parkun e Gërmisë.

Shpërndaje në

U Kopjua