Live

Mimoza Shkodra publikon fotografi pa grim, fansat e kritikojnë

12:11 / 20 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Mimoza është ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun.  Këngët e saj janë hite dhe vlerësohet shumë edhe për këndimin live.

Ajo që e mbajti Mimozën në qendër të mediave rozë ishte edhe lidhja e saj me Seldin, e cila fatkeqsisht përfundoi.

Së fundmi këngëtarja postoi në instagram disa fotografi pa grim. Por sic duket jo të gjithë e vlerësuan paraqitjen e saj natyrale duke e kritikuar kështu këngëtaren.

Më pas kanë nisur komentet nga ndjekësit e këngëtares. Njëra prej tyre i ka shkruar:

U zhveshe edhe ti.’’

Ndërsa një tjetër ndjekës i ka shkruar:

S’paske nevojë për Face app.” Një komentues tjetër i ka shkruar:

E bukur po nuk di të reklamohesh.’’

Ka pasur edhe një komentuese e cila i ka thënë:

“Si plak, dukesh.”

Shpërndaje në

U Kopjua