Live

Moderatores Arbana Osmani i dalin reçipetat në foto

20:17 / 30 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Moderatorja Arbana Osmani ka filluar pushimet pas angazhimeve të shumta.

Ajo po përkujdeset të sjellë imazhe të ndryshme nga vendi ku po qëndron.

Së fundmi në instagram Arbana postoi një fotografi të sajën ku duket mjaft natyrale.

“Kjo jam unë në të vërtetë, pa filtera, pa pozime, flokët nuk janë të rregulluara, reçipetat jashtë, bateria gati të përfundoj, dhe nuk më intereson fare”, shkroi moderatorja pranë fotografisë.

Shpërndaje në

U Kopjua