Live

Momenti kur Gashi dhe Dua kërcejnë shotën

10:02 / 04 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Mbrëmë në Sunny Hill performoi reperi Gashi.  Ai krijoi atmosferë fantastike në Parkun e Gërmisë.

E për ta ndezur atmosferën Gashi shkoi tek vendi ku po qëndronte Dua Lipa për të kërcyer shotën së bashku.

Në videon e mëposhtme shihet reperi dhe këngëtarja teksa argetohen dhe vallëzojnë nën rimtet e Shotës.

Dua nuk e lëshonte nga krahët flamurin Kuq e Zi ndërsa edhe reperi në bluzën e tij kishte shqiponjën dy krenare.

View this post on Instagram

Shqipe we made it… @gashi & @dualipa 🔥🔥

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Shpërndaje në

U Kopjua