Live

Morena Taraku bëhet biondinë

10:03 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale. Këngëtarja vazhdimisht poston fotografi duke treguar tiparet e saja.

Së fundmi Morena ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shihet me flokë të bardha.

“Bjonde apo brune”  ka pyetur ajo fansat e saj. Fotografia mori shumë pëlqime dhe komente positive.

Morena njihet si këngëtare që eksperimenton me pamjen dhe i’a del ti pëlqej gjithmonë publikut.

Shpërndaje në

U Kopjua