Live

Motorola lanson modelin Moto E6

21:05 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Motorola e ka lansuar projektin e tyre te ri rreth mobilit Moto E6.Moto E6 vjen me nje super çmimi rreth 150dollar.


Telefoni është punuar nga plastika dhe vjen në dy ngjyra të ndryshme. Një “dobësi” e Moto E6 është se duhet bërë kujdes nëse bie në ujë sepse nuk është waterprof . Vjen me procesor Qualcomm Smartdragon 435, 2GB RAM dhe 14GB.

Me një Bateria 3,000mAh , derisa ka një ekrani 5.5 inç HD+ me rezolucion 4,440 x 720.

Shpërndaje në

U Kopjua