Live

Nora Istrefi e quan Tunën “kunatë”

18:47 / 03 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Nora dhe Tuna ka kohë që përfliten në media për marrëdhëniet jo të mira që kanë edhe pse janë të dyja të martuara për dy vëllezër.

Këngëtarer asnjëherë nuk e kanë ofenduar njëra tjetrën publikisht. Por burri i Norës, Roberti nuk ka hezituar të flaës për raportet jo të mira me Tunën.

Së fundmi e ftuar në emisionin Mirage, Nora Istrefi u pyet se kë zgjedh mes Tunës dhe Genta Ismajlit. Këngëtarja habiti të gjithë duke thënë: “Normal që kunatën”.

Ndoshta marrëdhëniet kanë filluar të përmirësohen në familjen e tyre.

Shpërndaje në

U Kopjua