Live

Nora Istrefi tërheqëse në fustanin rozë

20:41 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

 Nora Istrefi njihet për fizikun e saj të përkryer. Andaj dhe këngëtarja nuk heziton të postojë fotografi ku theksohet figura e saj në rrjete sociale.

Së fundmi Nora postoi një fotografi ku shihet e veshur me një fustan super të shkurtër,  rozë.

Ajo duket shumë tërheqëse dhe morri komente positive nga fansat.

Ndryshe projekti i fundit i këngëtares mbetet “Jena nda”  në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Shpërndaje në

U Kopjua