Live

Pas BBVK-së, Alaudini dhe Liberta arratisen në Kolumbi

10:02 / 19 Shkurt 2024

Nga Kosova Live

Pas një edicioni shumë të suksesshëm të Big Brother VIP Kosova 2, Alaudini Hamiti dhe Liberta Spahiu janë nisur drejt një vendi të nxehtë.

Destinacioni i tyre ishte Kolumbia dhe këtë e treguan përmes fotografive.

Ky udhëtim u bë përmes As Travel, agjensionit besnik të tyre.

Ka qenë Liberta ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi në Instagram, duke treguar se pushimet sapo kanë nisur për të.

Shpërndaje në

U Kopjua