Live

Rihanna tronditet nga kjo fotografi, mësoni pse

09:27 / 25 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Rihanna është ndër këngëtaret më të kompletuara të skenës botërore.

Këngëtarja nga Barbadosi mbetet ikonë e muzikës stilit dhe bukurisë.

Së fundmi këngëtarja përjetoi shok, kur pa një fotografi të një vajze të vogël. Vajza I ngjante aq shumë këngëtares saqë edhe vet Rihanna u trondit.

Këngëtarja e hitit Umbrella e ndau foton në instagram me fansat

 “Për pak sa nuk më ra telefoni nga dora. Si është e mundur?”, -ka shkruar ajo.

Vajza e quajtur Honey i ngjan jashtëzakonisht shumë këngëtares nga Barbadosi.

Shpërndaje në

U Kopjua