Live

Rikthet HTC WILDFIRE

12:01 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Pas një ndërprerje tetë vjeçare, marka HTC Wildfire po bën një rikthim me HTC Wildfire X.

Htc Wildfaire X brenda ka një chipsetë MediaTek Helio P22 me një bateri 3300mAh, deri në 4 GB RAM dhe 128 GB storage.Pastaj, nga ana e jashtme, ka një ekran 6.22-inç 720p dhe një konfigurim të trefishtë kamerash të përbërë nga një sensor kryesor 12 megapiksel, një sensor 8 megapiksel me një zmadhim optik 2x dhe një sensor me 5 thellësi.

Duke folur për çmimet, HTC Wildfire X fillon prej 140 dollarë për modelin 3 GB me 32 GB storage, ndërsa prej 180 dollarë do t’ju marrin një RAM shtesë 4 GB dhe 128 GB storage

Shpërndaje në

U Kopjua