Live

Rita “e nxehtë” nga Portugalia

14:04 / 12 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Rita Ora sapo ka përfunduar pushime dhe sic duket mënjëherë i është rikthyer skenës.

Ajo dje ka performuar në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali.

Rita gjatë performancës pati të veshuri një kostum të zi me shkëlqim që tregonte njërën pjesë të trupit.

Rita ndau edhe disa imazhe në instagram, ku dukej mjaft tërheqëse në të zezë.

Shpërndaje në

U Kopjua