Live

Rita Ora në Malibu me prindërit

18:23 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Rita Ora sic duket ka gjetur pak kohë për pushime, pas shumë angazhimeve.

Rita dhe familja e saj po pushojnë në Malibu.

Këtë e kuptuam nga fotoja që shpërndau në instagram nëna e Ritës, Vera.

Ajo ndau një fotografi ku shihet me bashkëshortin dhe të bijën pranë detit, transmeton Kosova.live

Ndryshe Rita ka qenë mjaft aktive në muzikë. Kënga e saj e fundit Ritual me Dj Tiëston rezultoi mjaft e suksesshme.

Shpërndaje në

U Kopjua